moneta Polonia Warszawa

Serdecznie Witamy, na stronie StarocieWarszawa.pl, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań żeby nasi kliencie byli zadowoleni.

Starocie to nasza pasja, uwielbiamy to co robimy. Jeśli jesteś”przelotem” w Warszawie, nie przejmuj się jeździmy po całym kraju dojedziemy też do Ciebie.

Zadzwoń: 791-132-916 Zamień zbędne rzeczy na gotówkę ! Dojazd do klienta i wycena są bezpłatne.

Oferujemy ekspresowy zakup wszelkich staroci i antyków. W pierwszej kolejności interesują nas: monety, bagnety, szable, hełmy, czapki wojskowe, banknoty, medale, odznaczania, znaczki pocztowe, karty pocztowe (pocztówki), wyroby ze srebra i złota, wyroby platerowane (tace, świeczniki, cukiernice itp), mundury (kompletne lub niekompletne), stare motocykle + części do 1950 r., stare rowery do 1945 r., zabawki (kolejki, samochody itp.) stare dokumenty ( listy, rękopisy, akcje, schematy, zdjęcia, pocztówki) płyty winylowe, biżuteria, rzeczy unikatowe-wyjątkowe w swoim rodzaju. W drugiej kolejności, interesują nas wszystkie rzeczy, które Tobie są niepotrzebne. Kupimy małe i duże  kolekcje !

polskie-kluby-pilkarskie-polonia-warzawa-1911-2011-www-starociewarszawa-plMoneta Polonia Warszawa. Narodowy Bank Polski z główną siedzibą w Warszawie, wyemitował dwie monety poświęcone klubowi sportowemu Polonia Warszawa. W roku 2011, na stulecie Klubu  zostały wydana  dwie moneta o nominałach 2 złote i 5 złotych. Polonia Warszawa, wielosekcyjny klub sportowy z siedzibą w Warszawie. Adres: Konwiktorska 6, Warszawa. W zespole występowali m.in. Jacek Kosmalski, Tomasz Kiełbowicz, Paweł Wszołek, Łukasz Teodorczyk, Euzebiusz Smolarek, Tomasz Jodłowiec, Emmanuel Olisadebe, Tomasz Wieszczycki, Adrian Mierzejewski i Igor Gołaszewski.