Moneta Bitwa Warszawska 1920 r. Cud Nad Wisłą

 

 

90-rocznica-bitwy-warszawskiej-www-starociewarszawa-pl
Moneta Bitwa Warszawska 1920 r, potocznie  zwana “ Cud nad Wisłą”  Batalia stoczona w dniach 13–25 sierpnia 1920 w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Wygrana bitwa, przekreśliła dalszy marsz bolszewików na zachód. W roku 1995, z okazji 75 Rocznicy Bitwy Warszawskiej, została wydana przez NBP moneta o nominale 2 zł. Kolejna moneta dwuzłotowa ukazał się w roku 2010, z okazji 90 Rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Serdecznie Witamy, na stronie StarocieWarszawa.pl, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań żeby nasi kliencie byli zadowoleni.

Starocie to nasza pasja, uwielbiamy to co robimy. Jeśli jesteś”przelotem” w Warszawie, nie przejmuj się jeździmy po całym kraju dojedziemy też do Ciebie.

Zadzwoń: 791-132-916 Zamień zbędne rzeczy na gotówkę ! Dojazd do klienta i wycena są bezpłatne.

Oferujemy ekspresowy zakup wszelkich staroci i antyków. W pierwszej kolejności interesują nas: monety, bagnety, szable, hełmy, czapki wojskowe, banknoty, medale, odznaczania, znaczki pocztowe, karty pocztowe (pocztówki), wyroby ze srebra i złota, wyroby platerowane (tace, świeczniki, cukiernice itp), mundury (kompletne lub niekompletne), stare motocykle + części do 1950 r., stare rowery do 1945 r., zabawki (kolejki, samochody itp.) stare dokumenty ( listy, rękopisy, akcje, schematy, zdjęcia, pocztówki) płyty winylowe, biżuteria, rzeczy unikatowe-wyjątkowe w swoim rodzaju. W drugiej kolejności, interesują nas wszystkie rzeczy, które Tobie są niepotrzebne. Kupimy małe i duże  kolekcje !