Bilety Autobusowe i Tramwajowe w Warszawie

Bilety Autobusowe i Tramwajowe w Warszawie. Bilety na przejazd autobusem i tramwajem  w stolicy dzielną się na: Bilet 20-minutowy, Bilet jednorazowy przesiadkowy (75 minut), Bilet jednorazowy przesiadkowy (90 minut), Bilet dobowy (krótkookresowy) na 1 strefę, Bilet dobowy (krótkookresowy) na 1 i 2 strefę, Bilet weekendowy, Bilet weekendowy grupowy, Bilet 30-dniowy imienny, Bilet 30-dniowy, Ulgowy Bilet Młodego Warszawiaka 30-dniowy,  Bilet 30-dniowy na okaziciela, Bilet 90-dniowy imienny, Bilet Warszawiaka 90-dniowy, Bilet 90-dniowy na okaziciela, Bilet 30-dniowy imienny oferty „Warszawa+”, Bilet rodzinny, Bilet seniora.

Serdecznie Witamy, na stronie StarocieWarszawa.pl, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań żeby nasi kliencie byli zadowoleni.

Starocie to nasza pasja, uwielbiamy to co robimy. Jeśli jesteś”przelotem” w Warszawie, nie przejmuj się jeździmy po całym kraju dojedziemy też do Ciebie.

Zadzwoń: 791-132-916 Zamień zbędne rzeczy na gotówkę ! Dojazd do klienta i wycena są bezpłatne.

Oferujemy ekspresowy zakup wszelkich staroci i antyków. W pierwszej kolejności interesują nas: monety, bagnety, szable, hełmy, czapki wojskowe, banknoty, medale, odznaczania, znaczki pocztowe, karty pocztowe (pocztówki), wyroby ze srebra i złota, wyroby platerowane (tace, świeczniki, cukiernice itp), mundury (kompletne lub niekompletne), stare motocykle + części do 1950 r., stare rowery do 1945 r., zabawki (kolejki, samochody itp.) stare dokumenty ( listy, rękopisy, akcje, schematy, zdjęcia, pocztówki) płyty winylowe, biżuteria, rzeczy unikatowe-wyjątkowe w swoim rodzaju. W drugiej kolejności, interesują nas wszystkie rzeczy, które Tobie są niepotrzebne. Kupimy małe i duże  kolekcje !