Przystanki autobusowe i tramwajowe w Warszawie (Warszawa)

Serdecznie Witamy, na stronie StarocieWarszawa.pl, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań żeby nasi kliencie byli zadowoleni.

Starocie to nasza pasja, uwielbiamy to co robimy. Jeśli jesteś ”przelotem” w Warszawie, nie przejmuj się, jeździmy po całym kraju, dojedziemy też do Ciebie.

Zadzwoń: 791-132-916 Zamień zbędne rzeczy na gotówkę ! Dojazd do klienta i wycena są bezpłatne.

Oferujemy ekspresowy zakup wszelkich staroci i antyków. W pierwszej kolejności interesują nas: monety, bagnety, szable, hełmy, czapki wojskowe, banknoty, medale, odznaczania, znaczki pocztowe, karty pocztowe (pocztówki), wyroby ze srebra i złota, wyroby platerowane (tace, świeczniki, cukiernice itp), mundury (kompletne lub niekompletne), stare motocykle + części do 1950 r., stare rowery do 1945 r., zabawki (kolejki, samochody itp.) stare dokumenty ( listy, rękopisy, akcje, pamiętniki, schematy, zdjęcia, pocztówki) płyty winylowe, biżuteria, rzeczy unikatowe-wyjątkowe w swoim rodzaju. W drugiej kolejności, interesują nas wszystkie rzeczy, które Tobie są niepotrzebne. Kupimy małe i duże  kolekcje !

Prosimy: NIGDY NIE CZYŚĆ rzeczy przeznaczonych na sprzedaż, nieprofesjonalne wyczyszczenie, może znacznie obniżyć wartość przedmiotów. NIE WYRZUCAJ dokumentów (listów, zdjęć, zapisków, pocztówek itp.) NIGDY NIE OSTRZ noży, bagnetów, szabel itp. OSTRZONE RZECZY SĄ BEZWARTOŚCIOWE !!!

Przystanki autobusowe i tramwajowe w Warszawie 
1
1 Sierpnia (Warszawa)1. Praskiego Pułku (Warszawa)11 Listopada (Warszawa)11 Listopada (Kobyłka)17 Stycznia (Warszawa)17 Stycznia (Piaseczno)22 Lipca (Złotokłos)3 Maja (Legionowo)3 Maja (Ożarów Mazowiecki)3 Maja (Otwock)3 Maja (Truskaw)3 Maja (Złotokłos)
A
Abrahama (Warszawa)Adamieckiego (Warszawa)Adampolska (Warszawa)Afrykańska (Warszawa)Agatowa (Józefosław)Agricoop (Koprki)Agrykola (Warszawa)Akacjowa (Gabryelin)Akacjowa (Kąty Węgierskie)Akacjowa (Koczargi Stare)Akacjowa (Sierzchów)Akcent (Warszawa)Al. 3 Maja (Warszawa)Al.Bohaterów Września (Warszawa)Al.Jana Pawła II (Warszawa)Al.Jedności (Lesznowola)Al.Lotników (Warszawa)Al.Piłsudskiego (Piastów)Al.Piłsudskiego (Sulejówek)Al.Reymonta (Warszawa)Al.Solidarności (Warszawa)Al.Sybiraków (Legionowo)Al.Wielkopolski (Warszawa)Al.Witosa (Warszawa)Al.Wojska Polskiego (Białobrzegi)Al.Wojska Polskiego (Pruszków)Al.Zieleniecka (Warszawa)Aleja Bzów (Józefosław)Aleja Róż (Legionowo)Aleksandrów (Warszawa)Aleksandrów (Stanisławów Pierwszy)Aluzyjna (Warszawa)Ambaras (Warszawa)Ananasowa (Warszawa)Andersena (Warszawa)Andrutowa (Warszawa)Andrzeja (Pruszków)Anemonów (Bogatki)Anielewicza (Warszawa)Annopol (Warszawa)Anny German (Warszawa)Anny Jagiellonki (Warszawa)Antka Rozpylacza (Warszawa)Antoniewska (Warszawa)Anusin (Habdzin)Anusinek (Kąty Węgierskie)Arbuzowa (Warszawa)Archimedesa (Warszawa)Arena Legionowo (Legionowo)Areszt Śledczy Grochów (Warszawa)Areszt Śledczy Służewiec (Warszawa)Arkadyjska (Warszawa)Armatnia (Warszawa)Armii „Poznań” (Łomianki)Armii Krajowej (Warszawa)Armii Krajowej (Wołomin)Aroniowa (Warszawa)Aspekt (Warszawa)Astronautów (Warszawa)Ateńska (Warszawa)Augustówka (Warszawa)AWF (Warszawa)
B
Babiego Lata (Gabryelin)Bacha (Warszawa)Baczyńskiego (Parcela)Badylarska (Opacz-Kolonia)Bagnista (Otwock)Bajeczna (Bobrowiec)Baletowa (Dawidy)Baleya (Warszawa)Banacha (Warszawa)Banacha-Szpital (Warszawa)Bandurskiego (Legionowo)Baniocha (Baniocha)Barei (Warszawa)Barszczewska (Warszawa)Bartłomieja (Warszawa)Bartnicza (Warszawa)Bartoszka (Warszawa)Bartoszycka (Warszawa)Bartycka (Warszawa)Bartyki (Warszawa)Baseny Inflancka (Warszawa)Baszkówka (Baszkówka)Batalionów Chłopskich (Warszawa)Batalionów Chłopskich (Otwock)Batalionu Miotła (Warszawa)Batalionu Platerówek (Warszawa)Batalionu Włochy (Warszawa)Batorego (Otwock)Batorego (Wołomin)Batumi (Warszawa)Bazyliańska (Warszawa)Bąkówka (Bąkówka)Belgradzka (Warszawa)Bellottiego (Warszawa)Bełdan (Warszawa)Bełzy (Warszawa)Bemowo-Ratusz (Warszawa)Beniaminów (Beniaminów)Beniaminówka (Wólka Radzymińska)Bennetta (Warszawa)Berensona (Warszawa)Berestecka (Warszawa)Berezyńska (Warszawa)Białobrzegi (Białobrzegi)Białobrzeska (Warszawa)Białołęka (Warszawa)Białołęka Dworska (Warszawa)Białołęka-Kanał (Warszawa)Białołęka-Ratusz (Warszawa)Białowiejska (Warszawa)Biały Ług (Biały Ług)Biblioteka Narodowa (Warszawa)Biblioteka Uniwersytecka (Warszawa)Biedronki (Łąki)Bielany-Ratusz (Warszawa)Bielańska (Warszawa)Bielawa I (Bielawa)Bielawa-OSP (Bielawa)Bielawa-Pętla (Bielawa)Bielszowicka (Warszawa)Bitwy Warszawskiej 1920 (Warszawa)Bliska (Warszawa)Blizne Jasińskiego (Blizne Jasińskiego)Blizne Łaszczyńskiego (Blizne Łaszczyńskiego)Błota (Warszawa)Bobrowiec (Bobrowiec)Bobrowiecka (Warszawa)Bobrowiecka (Bobrowiec)Bociana Czarnego (Jastrzębie)Bodycha (Warszawa)Boernerowo (Warszawa)Bogatki (Warszawa)Bogusławskiego (Warszawa)Bohaterewicza (Warszawa)Bohomolca (Warszawa)Bohuna (Warszawa)Bohuszewiczówny (Warszawa)Bokserska (Warszawa)Bolesława Krzywoustego (Warszawa)Bolesława Prusa (Pruszków)Bolesława Śmiałego (Warszawa)Boleść (Warszawa)Bora-Komorowskiego (Warszawa)Borki (Borzęcin Duży)Borkowska (Warszawa)Borków (Warszawa)Borowa (Konstancin-Jeziorna)Borowa (Otwock)Borowiecka (Warszawa)Borowina I (Borowina)Borowina II (Borowina)Borowina III (Borowina)Boryny (Dawidy Bankowe)Boryszew (Boryszew)Boryszewska (Wiązowna)Borzęcin Duży (Borzęcin Duży)Borzęcin Duży-Szkoła (Borzęcin Duży)Borzęcin Duży-Wieś (Borzęcin Duży)Borzęcin Mały (Borzęcin Mały)Braci Wagów (Warszawa)Braci Zawadzkich (Warszawa)Branickiego (Warszawa)Brata Alberta (Warszawa)Brazylijska (Warszawa)Broniewskiego (Radzymin)Bronisława Czecha-Las (Warszawa)Bronisze (Bronisze)Bronowska (Warszawa)Browarna (Warszawa)Bródno-Podgrodzie (Warszawa)Bródnowska (Warszawa)Bruszewska (Warszawa)Bruzdowa-Kościół (Warszawa)Brylowska (Warszawa)Brześce (Brześce)Brzeziny (Warszawa)Brzeziny (Brzeziny)Brzezińska (Warszawa)Brzozowa (Wola Mrokowska)Brzózek (Orzeszyn)Buchalteryjna (Warszawa)Buchnik (Jabłonna)Budexpo (Warszawa)Budowlana (Warszawa)Budzińskiej-Tylickiej (Warszawa)Bukowiecka (Warszawa)Bukowińska (Warszawa)Bukowskiego (Warszawa)Buków (Warszawa)Buławy (Warszawa)Bursztynowa-Szpital (Warszawa)Bydgoska (Konstancin-Jeziorna)Bysławska (Warszawa)Bystra (Warszawa)Bystrzycka (Warszawa)Bytnara (Warszawa)
C
Calowa (Warszawa)Cedrowa (Konstancin-Jeziorna)Ceglana (Nadma)Celulozy (Warszawa)Cementownia (Warszawa)Cendrowice (Cendrowice)Centrum (Warszawa)Centrum Mody (Nadarzyn)Centrum Olimpijskie (Warszawa)Centrum Onkologii (Warszawa)Centrum Targowe (Warszawa)Centrum Zdrowia Dziecka (Warszawa)Ceramiczna (Warszawa)CH Blue City (Warszawa)CH Błękitne (Legionowo)CH Marki (Marki)CH Promenada (Warszawa)CH Reduta (Warszawa)CH Stara Papiernia (Konstancin-Jeziorna)CH Targówek (Warszawa)CH Wólka Kosowska (Wólka Kosowska)Chabrowa (Warszawa)Chabrowa (Wiktorów)Chełmska (Warszawa)Chemiczna (Warszawa)Chęcińska (Warszawa)Chlubna (Warszawa)Chłodna (Warszawa)Chłodnia (Warszawa)Chłopickiego (Warszawa)Chmielna (Warszawa)Chodakowska (Warszawa)Chodecka (Warszawa)Chodkiewicza (Warszawa)Chodkiewicza (Izabelin)Chomiczówka (Warszawa)Chopina (Kobyłka)Chopina (Konstancin-Jeziorna)Choszczówka (Warszawa)Chotomowska (Jabłonna)Chotomów (Chotomów)Chudoby (Warszawa)Chylice (Chylice)Chyliczki (Chyliczki)Chyliczkowska-Technikum (Piaseczno)Cieciszew (Cieciszew)Cieciszew-OSP (Cieciszew)Ciećwierza (Klaudyn)Ciepłownia Wola (Warszawa)Cięciwa (Cięciwa)Ciołkosza (Warszawa)Ciszewskiego (Warszawa)Ciszyca (Ciszyca)Ciszyca II (Ciszyca)Cm.Bródnowski (Warszawa)Cm.Ofiar Wojny (Warszawa)Cm.Południowy-Brama Płd. (Antoninów)Cm.Południowy-Brama Wsch. (Antoninów)Cm.Północny-Brama Gł. (Warszawa)Cm.Północny-Brama Płd. (Warszawa)Cm.Północny-Brama Płn. (Warszawa)Cm.Północny-Brama Zach. (Warszawa)Cm.Prawosławny (Warszawa)Cm.Wawrzyszewski (Warszawa)Cm.Włoski (Warszawa)Cm.Wolski (Warszawa)Cm.Żydowski (Warszawa)Cmentarz (Góra Kalwaria)Cmentarz (Jabłonna)Cmentarz (Kobyłka)Cmentarz (Konstancin-Jeziorna)Cmentarz (Legionowo)Cmentarz (Łazy)Cmentarz (Stare Babice)Cmentarz (Wołomin)Cmentarz (Wólka Kozodawska)Cmentarz (Ząbki)Cmentarz 1920 r. (Radzymin)Codzienna (Warszawa)Conrada (Warszawa)Cukrownicza (Warszawa)Cybernetyki (Warszawa)Cygańska (Warszawa)Cyklamenów (Warszawa)Cylichowska (Warszawa)Cynamonowa (Warszawa)Cynkowa (Legionowo)Cyraneczki (Józefosław)Cytadela (Warszawa)Czachówek-Szkoła (Czachówek)Czajkowskiego (Klaudyn)Czapelska (Warszawa)Czaplinek I (Czaplinek)Czaplinek II (Czaplinek)Czarna (Czarna)Czarna Droga (Grądy)Czarna Struga (Marki)Czarnej Olchy (Wola Prażmowska)Czarnieckiego (Warszawa)Czarnieckiego (Warszawa)Czarnomorska (Warszawa)Czarnów (Czarnów)Czarnówka (Czarnówka)Czarny Las (Czarny Las)Czatów (Warszawa)Czekanowska (Warszawa)Czekoladowa (Warszawa)Czeremchowa (Warszawa)Czereśniowa (Kobyłka)Czerniakowska (Warszawa)Czernidła (Czernidła)Czersk-Zamek (Czersk)Czerwińska (Warszawa)Czerwona Droga (Warszawa)Czerwonych Beretów (Warszawa)Człuchowska (Warszawa)Czołchańskiego (Prażmów)Czołgistów (Warszawa)Czorsztyńska (Warszawa)Czumy (Warszawa)Czynszowa (Warszawa)
Ć
Ćmielowska (Warszawa)Ćwiklińskiej (Warszawa)
D
Dalibora (Warszawa)Daniszewska (Warszawa)Dankowicka (Warszawa)Danusi (Warszawa)Darwina (Warszawa)Dawidy (Warszawa)Dąbrowskiego (Kobyłka)Dąbrowskiego (Piastów)Dąbrowszczaków (Warszawa)Dąbrówka (Warszawa)Dąbrówka Szlachecka (Warszawa)Dąbrówka Wiślana (Warszawa)Deotymy (Warszawa)Dębowa (Uwieliny)Dębówka (Dębówka)Dębówka II (Dębówka)Dickensa (Warszawa)DKS Targówek (Warszawa)Długa (Dawidy)Długa (Łomianki)Długa (Ustanów)Długa (Wolica)Długorzeczna (Warszawa)Długosza (Warszawa)Do Fortu (Warszawa)Dobiesz (Dobiesz)Dobiesz II (Dobiesz)Dobka Z Oleśnicy (Warszawa)Dobosza (Warszawa)Dobra (Warszawa)Dojazdowa (Warszawa)Dolina Służewiecka (Warszawa)Dolna (Warszawa)Dom Artystów (Konstancin-Jeziorna)Dom Kultury (Piaseczno)Domaniewska (Warszawa)Domaniewska Office Park (Warszawa)Dominikańska (Warszawa)Dostawcza (Warszawa)Draceny (Warszawa)Drobiarska (Warszawa)Drogowa (Warszawa)Drogowców (Józefów)Drohicka (Warszawa)Drohobycka (Warszawa)Drzewieckiego (Warszawa)Drzeworytników (Warszawa)DS Riviera (Warszawa)Duchnicka (Warszawa)Duchnów (Duchnów)Duczki-Szkoła (Duczki)Dulag (Pruszków)Dunikowskiego (Warszawa)Duracza (Warszawa)Dw.Centralny (Warszawa)Dw.Gdański (Warszawa)Dw.Gdański (Rydygiera) (Warszawa)Dw.Wileński (Warszawa)Dw.Wschodni (Kijowska) (Warszawa)Dw.Wschodni (Lubelska) (Warszawa)Dw.Zachodni (Warszawa)Dw.Zachodni (Tunelowa) (Warszawa)Dwernickiego (Warszawa)Dwernickiego (Otwock)Dworcowa (Góra)Dworcowa (Piaseczno)Dworkowa (Warszawa)Dworkowa (Jabłonna)Dworkowa (Kobyłka)Dyrekcja FSO (Warszawa)Dywizjonu 303 (Warszawa)Działkowa (Warszawa)Działkowa (Janki)Działkowa (Wola Prażmowska)Działyńczyków (Warszawa)Dziechciniec (Dziechciniec)Dziechciniec-Kolonia (Dziechciniec)Dziechciniec-sklep (Dziechciniec)Dzieci Warszawy (Warszawa)Dziekanów Leśny (Dziekanów Leśny)Dzielna (Warszawa)Dzielnicowa (Warszawa)Dzierzgońska (Warszawa)Dzierżoniowska (Warszawa)Dziewanowska (Warszawa)Dzięcioła (Warszawa)Dzika (Warszawa)Dzika (Ząbki)Dzikiej Róży (Borzęcin Mały)Dzikiej Róży (Józefosław)Dzikiej Róży (Nowa Wola)
E
EC Kawęczyn (Warszawa)EC Siekierki (Warszawa)EC Żerań (Warszawa)Echa Leśne (Warszawa)Edisona (Warszawa)Ekologiczna (Klaudyn)Ekologiczna (Słupno)Ekspresowa (Warszawa)Elbląska (Warszawa)Elekcyjna (Warszawa)Elsnerów (Warszawa)Emilii Plater (Warszawa)Energetyczna (Warszawa)Energetyczna (Piaseczno)Erazma Z Zakroczymia (Warszawa)Eskulapów (Warszawa)Esperanto (Warszawa)Estrady (Warszawa)Europejska (Warszawa)
F
Fabryczna (Warszawa)Fabryczna (Łajski)Fabryczna (Marki)Fabryka Pomp (Warszawa)Falencka (Janki)Falenica (Warszawa)Falenty Duże (Falenty)Falenty Nowe (Falenty)Falenty-Osiedle (Falenty)Faradaya (Warszawa)Farbiarska (Warszawa)Felińskiego (Warszawa)Fieldorfa (Warszawa)Fieldorfa (Wołomin)Figowa (Warszawa)Fletniowa (Warszawa)Floriana (Warszawa)Foksal (Warszawa)Fort Bema (Warszawa)Fort Blizne (Warszawa)Fort Radiowo (Warszawa)Fort Wawrzyszew (Warszawa)Fort Wola (Warszawa)Fortowa (Blizne Łaszczyńskiego)Frachtowa (Warszawa)Franciszkańska (Warszawa)Francuska (Warszawa)
G
Gajowa (Wola Aleksandra)Gajowa (Ząbki)Galla Anonima (Warszawa)Garbatka (Jastrzębiec)Garwolińska (Warszawa)Gassy (Gassy)Gassy-Pętla (Gassy)Gazownia (Rembelszczyzna)Gąsek (Warszawa)Gąsocińska (Warszawa)Gdecka (Warszawa)Gen.Kutrzeby (Stare Babice)Gen.Maczka (Warszawa)Gen.Roi (Legionowo)Gen.Zajączka (Warszawa)Geodezyjna (Warszawa)Gerbera (Piaseczno)Gierdziejewskiego (Warszawa)Gilarska (Warszawa)Glebowa (Warszawa)Glinianka (Glinianka)Głębocka (Warszawa)Głogi (Nieporęt)Głosków-Letnisko (Głosków-Letnisko)Głosków-Szkoła (Głosków)Głosków-Zielone (Głosków)Głowackiego (Warszawa)Główna (Warszawa)Główna (Gołków)Główna (Jazgarzew)Główna (Rynia)Główna (Żabieniec)Gminnej Rady Narodowej (Lesznowola)Gniewkowska (Warszawa)Gocław (Warszawa)Gocławek (Warszawa)Gocławek Wschodni (Warszawa)Gocławska (Warszawa)Gok (Stanisławów Drugi)Golędzinów (Warszawa)Gołaszewska (Ołtarzew)Gołębia (Kajetany)Gołębia (Siedliska)Gołkowska (Warszawa)Gołków-Letnisko (Piaseczno)Gołków-Wieś (Gołków)Gontarska (Warszawa)Goraszewska (Warszawa)Gorzykowska (Warszawa)Gościeradowska (Warszawa)Gotarda (Warszawa)Góralska (Warszawa)Góraszka (Góraszka)Górecka (Otwock)Górki (Józefów)Górki (Słupno)Górna (Jazgarzew)Górnośląska (Warszawa)Grabalówki (Warszawa)Grabina (Rembelszczyzna)Grabów (Warszawa)Graniczka (Kiełpin Stary)Graniczna (Jeziórko)Graniczna (Magdalenka)Graniczna (Marki)Graniczna (Nowa Iwiczna)Graniczna (Szczaki)Graniczna (Wołomin)Grenadierów (Warszawa)Grenady (Warszawa)Grochowa (Grochowa Pęchery)Grodkowska (Warszawa)Grodzisk (Warszawa)Gromadzka (Henryków-Urocze)Groszówka (Warszawa)Groty (Warszawa)Gródek (Emów)Gruntowa (Warszawa)Gruszczyńskiego (Warszawa)Gruszy (Warszawa)Gryczana (Wołomin)Gryfitów (Warszawa)Grzegorzewskiej (Warszawa)Grzybowa (Warszawa)Grzybowa (Łomianki)Grzybowska (Parcela)Grzymalitów (Warszawa)Grzymały-Sokołowskiego (Warszawa)GUS (Warszawa)Gwarków (Warszawa)Gwarna (Sulejówek)Gwiaździsta (Warszawa)
H
Habdzin I (Habdzin)Habdzin II (Habdzin)Habdzin III (Habdzin)Habdzin IV (Habdzin)Hala Kopińska (Warszawa)Hala Mirowska (Warszawa)Hala Sportowa Bemowo (Warszawa)Hala Wola (Warszawa)Hale Banacha (Warszawa)Hallera (Marki)Hallera (Ząbki)Handlowa (Warszawa)Hanki Ordonówny (Warszawa)Harfowa (Warszawa)Harnasie (Warszawa)Hassa (Warszawa)Helenów (Helenów K. Wołomina)Henryka Brodatego (Warszawa)Henryka Probusa (Warszawa)Henryków (Warszawa)Henryków-Urocze (Henryków-Urocze)Herbsta (Warszawa)Hetmańska (Warszawa)Hipodrom (Warszawa)Hipolitowska (Konik Nowy)Hłaski (Warszawa)Hołubcowa (Warszawa)Horbaczewskiego (Warszawa)Hornówek (Hornówek)Hortensji (Warszawa)Hoserów (Warszawa)Hospicjum Onkologiczne (Warszawa)Hotel Bristol (Warszawa)Hotelowa (Sulejówek)Hoża (Warszawa)Hoża (Otwock)Hrabska Droga (Falenty)Hubala (Kobyłka)Hubala-Dobrzańskiego (Warszawa)Husarska (Legionowo)Hutnicza (Warszawa)Hynka (Warszawa)
I
Icds (Łomianki)Idzikowskiego (Sulejówek)Imbirowa (Henryków-Urocze)IMUZ (Falenty)Inflancka (Warszawa)Inowłodzka (Warszawa)Instalatorów (Warszawa)Instalatorów-KIS (Warszawa)Instruktorska (Warszawa)Instytut Ekologii Pan (Dziekanów Leśny)Instytut Energetyki (Warszawa)Instytut Fizyki (Warszawa)Instytut Hematologii (Warszawa)Instytut Kardiologii (Warszawa)Instytut Lotnictwa (Warszawa)Instytut Neurologii (Warszawa)Instytut Reumatologii (Warszawa)Insurekcji (Warszawa)Internetowa (Warszawa)Inżynierska (Warszawa)Iskry (Warszawa)Iwicka (Warszawa)Iwiczna (Piaseczno)IX Poprzeczna (Warszawa)Izabelińska (Izabelin)Izabelińska (Stare Babice)Izbicka-Cmentarz (Warszawa)
J
Jabłoniowa (Słomczyn)Jachowicza (Warszawa)Jachtowa (Warszawa)Jadwisin (Warszawa)Jadźwingów (Warszawa)Jagiellońska (Warszawa)Jagielska (Warszawa)Jałowcowa (Otwock)Jana Olbrachta (Warszawa)Janczewice (Janczewice)Janin (Zaborów)Janki (Janki)Janki Małe (Janki)Janowskiego (Latchorzew)Janów (Janów)Jara (Warszawa)Jaracza (Warszawa)Jarzębinowa (Warszawa)Jasielska (Warszawa)Jasna (Warszawa)Jasna (Chotomów)Jasna (Konstancin-Jeziorna)Jasna (Pruszków)Jastrzębiec (Jastrzębiec)Jawczyce (Jawczyce)Jaworówka (Nadma)Jazgarzew-Szkoła (Jazgarzew)Jerzego (Warszawa)Jesiennych Liści (Warszawa)Jesionowa (Magdalenka)Jesionowa (Opacz-Kolonia)Jesionowa (Jesionowa)Jesiotrowa (Warszawa)Jesówka (Jesówka)Jeziorki Płn. (Warszawa)Jeziorko Czerniakowskie (Warszawa)Jeziorowa (Warszawa)Jodłowa (Strzeniówka)Joliot-Curie (Warszawa)Jontka (Warszawa)Jórskiego (Warszawa)Józefów (Józefów)Juhasów (Warszawa)Julianowska (Warszawa)Julianowska-Cmentarz (Piaseczno)Julianów (Julianów)Julianów (Julianów)Juranda ze Spychowa (Warszawa)Juranda ze Spychowa-Szkoła (Warszawa)
K
Kabaty-STP (Warszawa)Kaczeńców (Łazy)Kadetów (Warszawa)Kadetów-Kościół (Warszawa)Kadetów-Szkoła (Warszawa)Kaflowa (Warszawa)Kajetany (Kajetany)Kajki (Warszawa)Kakowskiego (Warszawa)Kalinowa Droga (Jesionowa)Kaloryczna (Warszawa)Kałuszyn (Kałuszyn)Kambud (Warszawa)Kameliowa (Nowa Wola)Kameralna (Józefosław)Kamińskiego (Warszawa)Kampinos (Kampinos)Kampinoska (Warszawa)Kampinoska (Łomianki)Kamykowa (Warszawa)Kanał Bródnowski (Warszawa)Kanał Gocławski (Warszawa)Kanał Nowe Ujście (Warszawa)Kanał Żerański (Warszawa)Kanarkowa (Młochów)Kapeli (Warszawa)Kapitulna (Warszawa)Kaputy (Kaputy)Karczocha (Warszawa)Karczunkowska (Warszawa)Karolin (Warszawa)Karolkowa (Warszawa)Kartezjusza (Warszawa)Kasztanowa (Warszawa)Kasztanowa (Jeziórko)Kasztanowa (Orzeszyn)Katowicka (Warszawa)Kawęczyn (Kawęczyn)Kawęczyn Dolny (Kawęczyn)Kawęczyn II (Kawęczyn)Kawęczyn POD (Warszawa)Kawęczynek I (Kawęczynek)Kawęczynek II (Kawęczynek)Kawęczyńska-Bazylika (Warszawa)Kazimierza Odnowiciela (Kobyłka)Kazimierzowska (Konstancin-Jeziorna)Kazubów (Warszawa)Kąpielowa (Białobrzegi)Kąty Grodziskie (Warszawa)Kąty Grodziskie-Osiedle (Warszawa)Keniga (Warszawa)Kędzierówka (Kędzierówka)Kępa Oborska I (Kępa Oborska)Kępa Oborska II (Kępa Oborska)Kępa Okrzewska (Kępa Okrzewska)Kępa Okrzewska-Cmentarz (Kępa Okrzewska)Kępa Zawadowska (Warszawa)Kickiego (Warszawa)Kielecka (Warszawa)Kielecka (Stara Iwiczna)Kiepury (Warszawa)Kierbedzia (Warszawa)Kierbedzia (Ożarów Mazowiecki)Kijowska (Warszawa)Kilińskiego (Otwock)Kino Baśń (Piastów)Kino Femina (Warszawa)Kinowa (Warszawa)Kisielewskiego (Chotomów)Klamrowa (Warszawa)Klarysew (Konstancin-Jeziorna)Klarysewska (Warszawa)Klasyków (Warszawa)Klasztorna (Warszawa)Klaudyn (Klaudyn)Klaudyny (Warszawa)Klemensiewicza (Warszawa)Klimatyczna (Warszawa)Klimontowska (Warszawa)Klonowa (Koczargi Stare)Klub Lira (Warszawa)Klubowa (Słupno)Kłobucka (Warszawa)Kłobucka-HCB (Warszawa)Kobiałka (Warszawa)Kobiałka-Szkoła (Warszawa)Kobyłka (Kobyłka)Kobyłka-Ossów (Kobyłka)Kochanowskiego (Warszawa)Kociszewskich (Warszawa)Kocjana (Warszawa)Kocjana-Bocznica (Warszawa)Kocjana-Sądy (Warszawa)Koczargi Nowe (Koczargi Nowe)Koczargi Stare (Koczargi Stare)Kolarska (Warszawa)Kolejka Piaseczyńska (Piaseczno)Kolejowa (Warszawa)Kolejowa (Zielonka)Kolibra (Zgorzała)Kolonia Helenów (Warszawa)Kolonia Lesznowola (Kolonia Lesznowola)Kolonia POD Lasem (Radzymin)Kolonia Sobików (Sobików)Kolonia Warszawska (Kolonia Warszawska)Kolumba (Warszawa)Kołłątaja (Ząbki)Koło (Warszawa)Kołobrzeska (Konstancin-Jeziorna)Kołowa (Warszawa)Kombajnistów (Warszawa)Komety (Józefosław)Komornica-Szkoła (Komornica)Komorowska (Nadarzyn)Komorowska-Hotel (Nadarzyn)Kompasowa (Warszawa)Komputerowa (Warszawa)Konarskiego (Warszawa)Koncertowa (Warszawa)Koncertowa (Stanisławów Pierwszy)Kondratowicza (Warszawa)Konduktorska (Warszawa)Konik Nowy (Konik Nowy)Konopacka (Warszawa)Konotopska (Warszawa)Konstruktorska (Warszawa)Konwaliowa (Warszawa)Konwaliowa (Walendów)Konwiktorska (Warszawa)Koński Jar (Warszawa)Kopcińskiego (Warszawa)Kopijników (Warszawa)Koprki (Koprki)Koralowych Dębów (Zalesie Górne)Korczaka (Radzymin)Kordeckiego (Kobyłka)Kordiana (Warszawa)Korkowa-Cmentarz (Warszawa)Korotyńskiego (Warszawa)Korsaka (Warszawa)Kosaćcowa (Warszawa)Kosiarzy (Warszawa)Kosmowska I (Borzęcin Duży)Kosmowska II (Borzęcin Duży)Kosodrzewiny (Warszawa)Kosów (Kosów)Kossaka (Ożarów Mazowiecki)Kostowiec (Kostowiec)Kostrzewskiego (Warszawa)Kosynierów (Ząbki)Koszykowa (Warszawa)Kościeliska (Warszawa)Kościelna (Kąty Węgierskie)Kościelna (Wieliszew)Kościelna (Wołomin)Kościół (Głosków)Kościół (Jazgarzew)Kościół (Kobyłka)Kościół (Łomianki)Kościół (Pruszków)Kościół (Raszyn)Kościuszki (Legionowo)Kościuszki (Marki)Kościuszki (Nadarzyn)Kościuszki (Pruszków)Kościuszki-Szkoła (Izabelin)Kotliny (Malcanów)Kowieńska (Warszawa)Kozaków (Szamoty)Kozielska (Warszawa)Koźmińska (Warszawa)Kórnicka (Warszawa)Krakowiaków (Warszawa)Krakowiany (Krakowiany)Krakusa (Legionowo)Krańcowa (Warszawa)Krasickiego (Warszawa)Krasickiego (Kobyłka)Krasickiego (Nowa Wola)Kraśnicka (Warszawa)Krokusów (Warszawa)Krokwi (Warszawa)Królewska (Warszawa)Królewska (Aleksandrów)Królewska (Jabłonna)Królika (Siedliska)Królikarnia (Warszawa)Królowej Bony (Warszawa)Królowej Marysieńki (Warszawa)Królowej Marysieńki (Wojcieszyn)Krótka (Stara Iwiczna)Krótka (Zielonka)Krubin (Krubin)Krucza (Warszawa)Krymska (Ossów)Kryniczna (Warszawa)Krynoliny (Warszawa)Krzaki Czaplinkowskie (Krzaki Czaplinkowskie)Krzywickiego (Warszawa)Krzyżanowskiego (Warszawa)KS Polonez (Warszawa)KS Polonia (Warszawa)KS.Boguckiego (Warszawa)ks.Czartoryskiej (Radzymin)ks.Malinowskiego (Józefów)ks.Popiełuszki (Warszawa)ks.Sitnika (Warszawa)ks.Skorupki (Legionowo)ks.Skorupki (Ząbki)ks.Słojewskiego (Łazy)ks.Szulczyka (Warszawa)Ksawerów (Warszawa)Książąt Mazowieckich (Piaseczno)Książęca (Warszawa)Księcia Bolesława (Warszawa)Księcia Ziemowita (Warszawa)Księcia Ziemowita (Nowy Dwór Maz.)Księżnej Anny (Warszawa)Księżycowa (Warszawa)Księżycowa (Stanisławów Pierwszy)Ku Słońcu (Moczydłów)Ku Słońcu (Wypędy)Ku Wiśle (Warszawa)Kubusia Puchatka (Otwock)Kukułcza (Jastrzębie)Kuleszówka (Kuleszówka)Kulskiego (Warszawa)Kupiecka (Warszawa)Kupiecka (Otwock)Kusocińskiego (Piaseczno)Kuźnicy Kołłątajowskiej (Warszawa)Kwatery Głównej (Warszawa)Kwiatowa (Janówek Pierwszy)Kwiatowa (Ząbki)Kwiatów Polnych (Dawidy Bankowe)Kwirynów (Kwirynów)Kwitnąca (Warszawa)Kwitnącej Akacji (Warszawa)
L
Lalki (Warszawa)Lamina (Piaseczno)Lanciego (Warszawa)Langiewicza (Izabelin)Las Bielański (Warszawa)Lasek na Kole (Warszawa)Latchorzew (Latchorzew)Latoszki (Warszawa)Laurowa (Warszawa)Lawinowa (Warszawa)Lazurowa (Warszawa)Lebiodowa (Warszawa)Legia-Stadion (Warszawa)Legionowa (Marki)Legionowo (Legionowo)Legionowo Piaski (Legionowo)Legionowo przystanek (Legionowo)Legionów (Wołomin)Lektykarska (Warszawa)Lelewela (Piastów)Lercha (Warszawa)Leszczynka (Mroków)Leszczynowa (Falenty)Leszczyńskiego (Warszawa)Leszno (Warszawa)Leszno (Leszno)Leszno-GS (Leszno)Lesznowola (Lesznowola)Lesznowola-Pole (Lesznowola)Leszyckiego (Ząbki)Leśna (Jabłonna)Leśna (Jaroszowa Wola)Leśna (Wiktorów)Leśnej Polanki (Warszawa)Leśniakowizna (Leśniakowizna)Leśniczówka (Pławy)Leśnych Boginek (Zalesie Górne)Lewinowska (Warszawa)Leżajska (Warszawa)Limanowskiego (Warszawa)Limby (Warszawa)Lindleya (Warszawa)Linin (Linin)Linin-Osiedle (Linin)Lipinki (Lipinki)Lipińska (Wołomin)Lipków (Lipków)Lipków-Muzeum (Lipków)Lipowa (Bielawa)Lipowa (Głosków-Letnisko)Lipowa (Magdalenka)Lipowa (Nadarzyn)Lipowa (Słupno)Lipowa (Wołomin)Lipowczana (Warszawa)Lipowo (Lipowo)Lipy (Nieporęt)Listonoszy (Warszawa)Litewska (Warszawa)Lniana (Warszawa)Lokajskiego (Warszawa)Lokalna (Łazy)Lotnisko Chopina-Odloty (Warszawa)Lotnisko Chopina-Przyloty (Warszawa)Lubelska (Warszawa)Lubiczów (Lubiczów)Lucerny (Warszawa)Lusińska (Warszawa)Lutosławskiego (Klaudyn)Lwowska (Legionowo)
Ł
Łabiszyńska (Warszawa)Ładna (Bąkówka)Łady (Łady)Łady-Szkoła (Dawidy Bankowe)Łagiewnicka (Warszawa)Łanowa (Szczaki)Łasaka (Warszawa)Ławki (Ławki)Łazienki Królewskie (Warszawa)Łazy (Łazy)Łazy-Szkoła (Łazy)Łaźniewska (Święcice)Łączyny (Warszawa)Łąki (Łąki)Łąkowa (Laski)Łbiska (Łbiska)Łbiska-Szkoła (Łbiska)Łęg (Łęg)Łojewska (Warszawa)Łokietka (Warszawa)Łomianki-Centrum (Łomianki)Łopuszańska (Warszawa)Łososiowa (Warszawa)Łowcza (Warszawa)Łowicka (Warszawa)Łoziska (Piaseczno)Łubinowa (Warszawa)Łubna (Łubna)Łucznicza (Warszawa)Łukowa (Warszawa)Łukowska (Warszawa)Łyczyn (Łyczyn)Łyczyńska (Słomczyn)Łysakowska (Warszawa)
M
Macierzanki (Nadarzyn)Maczka (Radzymin)Maczka (Ząbki)Madalińskiego (Warszawa)Madalińskiego-Szpital (Warszawa)Magdalenka (Magdalenka)Magellana (Warszawa)Magiera (Warszawa)Magistracka (Warszawa)Magnolii (Józefosław)Magnolii (Słupno)Magnolii (Wieliszew)Majakowskiego (Warszawa)Majdan (Majdan K. Wołomina)Majdan (Majdan)Majdan-Stacja Paliw (Majdan)Majerankowa (Warszawa)Majowa (Wólka Radzymińska)Maklakiewicza (Warszawa)Makolągwy (Warszawa)Malborska (Warszawa)Malcanów-BOOS (Malcanów)Malczewskiego (Warszawa)Malinowa (Warszawa)Malinowskiego (Warszawa)Mała (Kobyłka)Mała (Stara Iwiczna)Małcużyńskiego (Warszawa)Małe Siekierki (Warszawa)Małego Rycerza (Warszawa)Małej Łąki (Warszawa)Małych Dębów (Warszawa)Mandarynki (Warszawa)Mangalia (Warszawa)Mańki-Wojdy (Warszawa)Mańkowska (Warszawa)Marcelin (Warszawa)Marcinki (Stare Załubice)Marecka (Zielonka)Marianki (Góra Kalwaria)Mariensztat (Warszawa)Mariew (Mariew)Markowska (Warszawa)Markowskiego (Piaseczno)Marmurowa (Warszawa)Marmurowa (Warszawa)Marsa-Las (Warszawa)Marszałkowska (Warszawa)Marymont-Potok (Warszawa)Marynin (Warszawa)Marysin (Warszawa)Marysin (Marysin)Marzycieli (Kąty Węgierskie)Maszewska (Warszawa)Maszynowa (Warszawa)Matuszewska (Warszawa)Mazurska (Otwock)Megasam (Warszawa)Mehoffera (Warszawa)Meissnera (Warszawa)Meksykańska (Warszawa)Melcera (Warszawa)Mennica (Warszawa)MERA-PNEFAL (Warszawa)Metro Centrum Nauki Kopernik (Warszawa)Metro Imielin (Warszawa)Metro Kabaty (Warszawa)Metro Marymont (Warszawa)Metro Młociny (Warszawa)Metro Natolin (Warszawa)Metro Pole Mokotowskie (Warszawa)Metro Politechnika (Warszawa)Metro Racławicka (Warszawa)Metro Ratusz Arsenał (Warszawa)Metro Służew (Warszawa)Metro Stadion Narodowy (Warszawa)Metro Stare Bielany (Warszawa)Metro Stokłosy (Warszawa)Metro Świętokrzyska (Warszawa)Metro Ursynów (Warszawa)Metro Wawrzyszew (Warszawa)Metro Wierzbno (Warszawa)Metro Wilanowska (Warszawa)Metryczna (Warszawa)Michalin (Józefów)Michalinki (Warszawa)Michałów-Reginów (Michałów-Reginów)Mickiewicza (Legionowo)Miejski Dom Kultury (Wołomin)Mielczarskiego (Warszawa)Mieszka I (Wołomin)Międzyborska (Warszawa)Międzylesie (Warszawa)Międzynarodowa (Warszawa)Migdałowa (Warszawa)Miklaszewskiego (Warszawa)Miklaszewskiego (Dawidy Bankowe)Mikołajska (Warszawa)Milenijna (Warszawa)Milenium (Głosków)Miła (Warszawa)Miłobędzka (Warszawa)Mińska (Warszawa)Mirkowska (Konstancin-Jeziorna)Mirków-Szkoła (Konstancin-Jeziorna)Młochów (Młochów)Młociny-UKSW (Warszawa)Młocińska (Łomianki)Młodzieńcza (Warszawa)Młodzieżowa (Lipowo)Młyn (Raszyn)Młynarska (Warszawa)Młynów (Warszawa)Mochtyńska (Warszawa)Mochtyńska-Kanał (Warszawa)Moczydłów (Moczydłów)Modlińska (Wieliszew)Modra (Kajetany)Modraszki (Bogatki)Modzelewskiego (Warszawa)Mokotowska (Warszawa)Mokry Ług-Leśniczówka (Warszawa)Mołdawska (Warszawa)Moniuszki (Warszawa)Montażowa (Warszawa)Monte Cassino (Warszawa)Morskie Oko (Warszawa)Mory (Mory)Most Gdański (Warszawa)Most Grota-Roweckiego (Warszawa)Most Poniatowskiego (Warszawa)Most Siekierkowski (Warszawa)Most Świętokrzyski (Warszawa)Mostowa (Nadma)Mostowa (Żabieniec)Mostówka (Mostówka)Mościckiego (Lipków)Mościska (Warszawa)Motylkowa (Warszawa)Mozaikowa (Warszawa)MPT Grochów (Warszawa)Mrągowska (Warszawa)Mroków (Mroków)Muranowska (Warszawa)Muranów (Warszawa)Muzealna (Warszawa)Muzeum Narodowe (Warszawa)Muzeum Powstania Warszawskiego (Warszawa)Mycielskiego (Warszawa)Mysiadło (Mysiadło)Myszczyn (Myszczyn)Myszkowska (Warszawa)Myśliborska (Warszawa)
N
Na Bateryjce (Warszawa)Na Skraju (Warszawa)Naczelnikowska (Warszawa)Nad Świdrem (Wola Karczewska)Nadarzyńska (Warszawa)Nadarzyńska (Piaseczno)Nadma (Nadma)Nadziei (Piaseczno)Nalewki-Muzeum (Warszawa)Nałęczowska (Warszawa)Namysłowska (Warszawa)Napoleona (Kobyłka)Napoleona Bonaparte (Warszawa)Narcyzowa (Warszawa)Narodowa (Warszawa)Narwik (Warszawa)Natolin Płn. (Warszawa)Nauczycielska (Marki)Niedziałkowskiego (Warszawa)Niedźwiedzia (Warszawa)Niemcewicza (Warszawa)Niepodległości (Wieliszew)Niepokalanowska (Kampinos)Nieświeska (Warszawa)NIK (Warszawa)Niska (Warszawa)Niska (Blizne Łaszczyńskiego)Nizinna (Warszawa)Nizinna (Ołtarzew)Noakowskiego (Warszawa)Nocznickiego (Warszawa)Norblin (Warszawa)Norwida (Piastów)Norwida (Radzymin)Noskowskiego (Warszawa)Novotel (Warszawa)Nowa (Otwock)Nowa (Stara Iwiczna)Nowa Iwiczna (Nowa Iwiczna)Nowa Wieś (Józefów)Nowa Wola (Nowa Wola)Nowaka-Jeziorańskiego (Warszawa)Nowe Babice (Nowe Babice)Nowe Bemowo (Warszawa)Nowe Grabie I (Nowe Grabie)Nowe Grabie II (Nowe Grabie)Nowe Lipiny (Nowe Lipiny)Nowe Słupno (Słupno)Nowe Wągrodno (Wągrodno)Nowe Włochy (Warszawa)Nowe Załubice (Nowe Załubice)Nowinek (Zalesie Górne)Nowodworska (Warszawa)Nowodworska (Łajski)Nowodwory (Warszawa)Nowokabacka (Warszawa)Nowolipie (Warszawa)Nowolipie (Nieporęt)Nowolipki (Warszawa)Nowotyska (Warszawa)Nowoursynowska (Warszawa)Nowowiejska (Warszawa)Nowy Podolszyn (Nowy Podolszyn)Nowy Sękocin (Nowy Sękocin)Nowy Świat (Warszawa)Nowy Zjazd (Warszawa)Nugat (Warszawa)
O
Objazdowa (Warszawa)Objazdowa (Józefów K. Legionowa)Objazdowa (Jaworowa)Oborska (Konstancin-Jeziorna)Obory (Obory)Obory-Pałac (Obory)Obozowa (Warszawa)Obórki (Obórki)Obórki-Wał (Obórki)Obrazkowa (Warszawa)Obręb (Obręb)Obręb I (Obręb)Obręb II (Obręb)Obrońców Tobruku (Warszawa)Obrońców Warszawy (Ożarów Mazowiecki)Och-Teatr (Warszawa)Ochocza (Warszawa)Ochota-Ratusz (Warszawa)Oczapowskiego (Warszawa)Oczyszczalnia „Czajka” (Warszawa)Od Lasu (Konstancin-Jeziorna)Odeska (Warszawa)Odkryta (Warszawa)Odlewnicza (Warszawa)Odolany (Warszawa)Odrębna (Warszawa)Odrodzenia (Warszawa)Odyńca (Warszawa)Ogińskiego (Piastów)Ogórkowa (Warszawa)Ogrodnicza (Sulejówek)Ogrodowa (Głosków-Letnisko)Ogrodowa (Józefosław)Ogrodowa (Kiełpin Stary)Ogrodowa (Sierzchów)Ogrodowa (Wola Wągrodzka)Ogrodowa (Wólka Pracka)Ogrody Działkowe Bemowo (Warszawa)Ogrody Działkowe na Skraju (Warszawa)Ogrody Działkowe Paluch (Warszawa)Ogrody Działkowe Piaski (Warszawa)Ogród Botaniczny (Warszawa)Ogród Działkowy Im.Warneńczyka (Warszawa)Ojca Aniceta (Warszawa)Okęcie Business Park (Warszawa)Oknicka (Warszawa)Okopowa (Warszawa)Okrąg (Nowa Iwiczna)Okrągła (Warszawa)Okrężna (Warszawa)Okrzei (Warszawa)Okrzei (Otwock)Okrzeszyn (Okrzeszyn)Okrzeszyn II (Okrzeszyn)Okrzewska I (Bielawa)Okularowa (Warszawa)Okunin (Okunin)Olchy (Warszawa)Olecka (Warszawa)Olesin (Warszawa)Olszewnica Stara (Olszewnica Stara)Olszowa (Warszawa)Olszowa (Otwock)Olszyna Łyczyńska (Parcela)Olszynowa (Nowy Podolszyn)Ołówkowa (Warszawa)Ołówkowa (Pruszków)Opacz (Michałowice)Opacz (Opacz)Opacz-Szkoła (Opacz)Opaczewska (Warszawa)Opłotek (Warszawa)Opolska (Stare Załubice)Oraczy (Warszawa)Orchowiecka (Warszawa)Ordona (Warszawa)Ordynacka (Warszawa)Orężna (Piaseczno)Orla (Otwock)Orla (Sulejówek)Orla (Ząbki)Orląt Lwowskich (Warszawa)Orlich Gniazd (Warszawa)Orzechowa (Warszawa)Orzechowa (Legionowo)Orzechowa (Strzykuły)Orzechowa (Wola Gołkowska)Orzeszkowej (Piastów)Orzycka (Warszawa)Os.Arbuzowa (Warszawa)Os.Batorego (Legionowo)Os.Belina (Młochów)Os.Bernardyńska (Warszawa)Os.Bukowiec (Legionowo)Os.Bukowy Dworek (Jabłonna)Os.Derby (Warszawa)Os.Derby III (Warszawa)Os.Derby VI (Warszawa)Os.Domaniewska (Warszawa)Os.Dudziarska (Warszawa)Os.Górczewska (Warszawa)Os.Grapa (Konstancin-Jeziorna)Os.Iskra (Warszawa)Os.Jagiellońska (Legionowo)Os.Jantar (Warszawa)Os.Kabaty (Warszawa)Os.Konstancja (Bielawa)Os.Kwiatowa (Nowa Iwiczna)Os.Las (Nieporęt)Os.Leśne (Warszawa)Os.Lewandów I (Warszawa)Os.Lewandów II (Warszawa)Os.Majdańska (Warszawa)Os.Marywilska (Warszawa)Os.Młodych (Legionowo)Os.Niepodległości (Wołomin)Os.Nowy Mokotów (Warszawa)Os.Olszyny (Warszawa)Os.Orlik (Warszawa)Os.Patio (Warszawa)Os.Piaski (Legionowo)Os.Potok (Warszawa)Os.Przylesie (Jabłonna)Os.Ruda (Warszawa)Os.Staszica/pętla (Pruszków)Os.Victoria (Radzymin)Os.Walendia (Walendów)Os.Wedel (Wola Ducka)Os.Wilga (Warszawa)Os.Wolska (Warszawa)Os.Wyżyny (Warszawa)Os.Zielony Staw (Warszawa)Osiedle (Warszawa)Osiedle Mirków (Konstancin-Jeziorna)Osiedle Młodych (Warszawa)Osiedlowa (Stare Babice)Osmańczyka (Warszawa)Osmańska (Warszawa)Osmańska-DHL (Warszawa)OSP Skrzeszew (Skrzeszew)OSP Złotokłos (Złotokłos)Ossów-Krzyż (Ossów)Ossów-Szkoła (Ossów)Ostroroga (Warszawa)Ostródzka (Warszawa)Ostródzka-Szkoła (Warszawa)Oś Królewska (Warszawa)Ośrodek AZS (Warszawa)Ośrodek Cora (Warszawa)Ośrodek LOK (Warszawa)Ośrodek Szkoleniowy (Warszawa)Ośrodek Wojskowy (Warszawa)Ośrodek Zdrowia (Glinianka)Otwock (Otwock)OW Promenada (Rynia)Owocowa (Falenty)Ożarów Maz. (Ożarów Mazowiecki)
P
P+R Al.Krakowska (Warszawa)Paderewskiego (Warszawa)Palisadowa (Warszawa)Paluch (Warszawa)Pałac (Jabłonna)Pałacowa (Warszawa)Pałacowa (Góra)Pałacowa (Rozalin)Pancera (Warszawa)Pańska (Jabłonna)Pańska (Konstancin-Jeziorna)Parafialna (Warszawa)Parcela I (Parcela)Parcela II (Parcela)Parcelacyjna (Warszawa)Park Bródnowski (Warszawa)Park Dreszera (Warszawa)Park Kaskada (Warszawa)Park Miejski (Otwock)Park Moczydło (Warszawa)Park Olszyna (Warszawa)Park Postępu (Warszawa)Park Praski (Warszawa)Park Skaryszewski (Warszawa)Park Traugutta (Warszawa)Park Zdrojowy (Konstancin-Jeziorna)Parkowa (Legionowo)Parkowa (Ożarów Mazowiecki)Parkowa (Pęcice)Parkowa (Truskaw)Parkowa (Ustanów)Parlamentarna (Dawidy Bankowe)Parole (Parole)Parole-Pętla (Parole)Parowcowa (Warszawa)Parowozowa (Warszawa)Partyzantów (Otwock)Partyzantów-Szkoła (Wołomin)Paschalisa-Jakubowicza (Lipków)Pastuszków (Warszawa)Paszków (Paszków)Patkowskiego (Warszawa)Pelcowizna (Warszawa)Pelikanów (Warszawa)Peonii (Warszawa)Perkuna (Warszawa)Perzyńskiego (Warszawa)Pęchery (Grochowa Pęchery)Pęcice-Kościół (Pęcice)Pęcice-Majątek (Pęcice)Pęclin (Pęclin)Pęclińska (Wiązowna Kościelna)Pęczkowskiego (Nieporęt)Piaseczno (Piaseczno)Piaseczyńska (Konstancin-Jeziorna)Piaski (Warszawa)Piaskowa (Jabłonna)Piaskowa (Legionowo)Piaskowa (Łajski)Piaskowa (Łomianki)Piasta (Konstancin-Jeziorna)Piasta Kołodzieja (Warszawa)Piastowska (Warszawa)Piastów (Piastów)Piastów Śląskich (Warszawa)Picassa (Warszawa)Piechurów (Warszawa)Pieczyska (Pieczyska)Pielęgniarek (Warszawa)Pięciolinii (Warszawa)Piękna (Warszawa)Pijarska (Góra Kalwaria)Pilaszków (Pilaszków)Pilawa (Pilawa)Pileckiego (Warszawa)Piłsudskiego-Kościół (Wołomin)Pimot (Warszawa)Pionierska (Kobyłka)Piotra Skargi (Warszawa)Piotrkówek Mały (Piotrkówek Mały)Pirenejska (Warszawa)Piskórka (Piskórka)Piusa XI (Chotomów)PKP Anin (Warszawa)PKP Dawidy (Warszawa)PKP Dąbkowizna (Dąbkowizna)PKP Falenica (Warszawa)PKP Gocławek (Warszawa)PKP Gołąbki (Warszawa)PKP Halinów (Hipolitów)PKP Jeziorki (Warszawa)PKP Kasprzaka (Warszawa)PKP Kobyłka (Kobyłka)PKP Kobyłka-Ossów (Kobyłka)PKP Koło (Warszawa)PKP Legionowo (Legionowo)PKP Legionowo Piaski (Legionowo)PKP Legionowo-przystanek (Legionowo)PKP Michałów-Reginów (Michałów-Reginów)PKP Miedzeszyn (Warszawa)PKP Międzylesie (Warszawa)PKP Mokry Ług (Warszawa)PKP Nieporęt (Nieporęt)PKP Nowa Iwiczna (Nowa Iwiczna)PKP Okęcie (Warszawa)PKP Olszynka Grochowska (Warszawa)PKP Ożarów Mazowiecki (Ożarów Mazowiecki)PKP Piaseczno (Piaseczno)PKP Płudy (Warszawa)PKP Powiśle (Warszawa)PKP Praga (Warszawa)PKP Pruszków (Pruszków)PKP Radość (Warszawa)PKP Rakowiec (Warszawa)PKP Rembertów (Warszawa)PKP Służewiec (Warszawa)PKP Śródborów (Otwock)PKP Toruńska (Warszawa)PKP Ursus (Warszawa)PKP Ursus Płn. (Warszawa)PKP Ursus-Niedźwiadek (Warszawa)PKP Wawer (Warszawa)PKP Wesoła (Warszawa)PKP WKD Al.Jerozolimskie (Warszawa)PKP Włochy (Warszawa)PKP Wołomin (Wołomin)PKP Wołomin Słoneczna (Wołomin)PKP Zacisze-Wilno (Warszawa)PKP Zagościniec (Lipinki)PKP Zalesie Górne (Zalesie Górne)PKP Żerań (Warszawa)Pl.Bankowy (Warszawa)Pl.Bernardyński (Warszawa)Pl.Grunwaldzki (Warszawa)Pl.Grzybowski (Warszawa)Pl.Hallera (Warszawa)Pl.Inwalidów (Warszawa)Pl.Kasztelański (Warszawa)Pl.Konstytucji (Warszawa)Pl.Krasińskich (Warszawa)Pl.Na Rozdrożu (Warszawa)Pl.Narutowicza (Warszawa)Pl.Niemena (Warszawa)Pl.Ostrej Bramy (Warszawa)Pl.Piłsudskiego (Warszawa)Pl.Politechniki (Warszawa)Pl.Poniatowskiego (Nadarzyn)Pl.Powstańców Warszawy (Warszawa)Pl.Przymierza (Warszawa)Pl.Sportowy (Konstancin-Jeziorna)Pl.Starynkiewicza (Warszawa)Pl.Szembeka (Warszawa)Pl.Szwedzki (Janki)Pl.Teatralny (Warszawa)Pl.Trzech Krzyży (Warszawa)Pl.Tysiąclecia (Warszawa)Pl.Unii Lubelskiej (Warszawa)Pl.Wilsona (Warszawa)Pl.Wolności (Nieporęt)Pl.Zamkowy (Warszawa)Pl.Zawiszy (Warszawa)Pl.Zbawiciela (Warszawa)Planetowa (Warszawa)Planty (Izabelin)Platanowa (Młochów)Plutonu Torpedy (Warszawa)Płaskowickiej (Warszawa)Płochocin (Płochocin)Płochocińska (Warszawa)Płocka (Warszawa)Płocka-Szpital (Warszawa)Płowiecka (Warszawa)Płużańska (Warszawa)Płużnicka (Warszawa)Płytowa (Warszawa)Poborzańska (Warszawa)Pocisk (Warszawa)Pocztowa (Laski)Poczty Gdańskiej (Warszawa)POD Budowlani II (Warszawa)POD Czerniaków (Warszawa)POD Głosków (Głosków)POD Kajetany (Kajetany)POD Szczaki (Szczaki)POD Wilanówka (Warszawa)Podbiałowa (Warszawa)Podbipięty (Warszawa)Podbipięty (Sieraków K. Radzymina)Podczaszyńskiego (Warszawa)Podgórna (Konik Nowy)Podgórna (Wieliszew)Podkowińska (Warszawa)Podkowy (Warszawa)Podleśna (Józefów)Podleśna (Koczargi Stare)Podleśna (Łazy)Podleśna (Pęclin)Podleśna-IMiGW (Warszawa)Podłęcze (Podłęcze)Podłęcze II (Podłęcze)Podolska (Warszawa)Podolszyn (Podolszyn)Podskarbińska (Warszawa)Podzamcze (Warszawa)Poetów (Warszawa)Pogodna (Warszawa)Pogonowskiego (Nieporęt)Pogroszew (Pogroszew)Pogroszew Kolonia (Pogroszew Kolonia)Poleczki (Warszawa)Polfa (Warszawa)Polinezyjska (Warszawa)Polna (Gabryelin)Polna (Józefów)Polna (Konstancin-Jeziorna)Polna (Legionowo)Polna (Władysławów)Polna (Wieliszew)Polna (Komornica)Polna (Krubin)Polna (Żabieniec)Polnych Kwiatów (Warszawa)Poloneza (Warszawa)Polskie Radio (Warszawa)Połczyńska-Parking P+R (Warszawa)Południowa (Konstancin-Jeziorna)Pomiechowska (Warszawa)Pomnik Lotnika (Warszawa)Pomologiczna (Warszawa)Pomorska (Warszawa)Pomorska (Piaseczno)Poniatowskiego (Nowy Sękocin)Poniatowskiego (Ożarów Mazowiecki)Poniatowskiego (Otwock)Poniatów (Poniatów)Popiela (Warszawa)Popławska (Rzakta)Popularna (Warszawa)Popularna (Wołomin)Porajów (Warszawa)Port Nieporęt (Nieporęt)Port Pilawa (Białobrzegi)Porzeczkowa (Warszawa)Posag 7 Panien (Warszawa)Postępu (Warszawa)Postępu (Jastrzębiec)Postępu (Lesznowola)Postępu (Nowa Wola)Pośrednia (Warszawa)Potockich (Warszawa)Potulicka (Warszawa)Powązki-Cm.Wojskowy (Warszawa)Powązki-IV Brama (Warszawa)Powązkowska (Warszawa)Powojowa (Warszawa)Powsin-Park Kultury (Warszawa)Powsinek (Warszawa)Powstańców (Ząbki)Powstańców Warszawy (Otwock)Powstańców Warszawy (Piaseczno)Poziomkowa (Nadma)Poznańska (Ołtarzew)Pożarowa (Warszawa)Pożaryskiego (Warszawa)Pólko (Słupno)Północna (Wola Prażmowska)Północna (Kamionka)Praga-Płd.-Ratusz (Warszawa)Prasowa (Warszawa)Pratulińska (Warszawa)Prażmowska (Warszawa)Prefabet (Warszawa)Prętowa (Warszawa)Projektowana (Baniocha)Projektowana (Wiązowna Kościelna)Promyka (Jaworowa)Protazego (Nieporęt)Prozy (Warszawa)Prusa (Blizne Jasińskiego)Pruszkowska (Warszawa)Pruszków (Pruszków)Prystora (Warszawa)Przasnyska (Warszawa)Przebieg (Warszawa)Przebiśniegów (Nowa Iwiczna)Przebudzenia Wiosny (Zalesie Górne)Przedpełskiego (Wieliszew)Przedpole (Warszawa)Przekorna (Warszawa)Przelotowa (Warszawa)Przełęczy (Warszawa)Przemysława II (Warszawa)Przemysłowa (Okunin)Przemysłowa (Radzymin)Przepiórki (Warszawa)Przepiórki (Nowa Wola)Przy Agorze (Warszawa)Przy Parku (Warszawa)Przyborowie (Czersk)Przybyszewskiego (Warszawa)Przyczółek Grochowski (Warszawa)Przydrożna (Warszawa)Przyjaciół (Nieporęt)Przyjazna (Warszawa)Przyleśna (Stanisławów Pierwszy)Przyszłość (Stanisławów Pierwszy)Pszeniczna (Warszawa)Puchały (Falenty)Pułaskiego (Konstancin-Jeziorna)Pułaskiego (Ząbki)Pustelnik (Marki)Pustola (Warszawa)Puszkina (Sulejówek)
R
Raabego (Warszawa)Raciborska (Warszawa)Racjonalizacji (Warszawa)Radarowa (Warszawa)Radiostacja Łazy (Łazy)Radiowa (Warszawa)Radiowa-WAT (Warszawa)Radiowo (Warszawa)Radiowo-Bocznica (Warszawa)Radiówek (Radiówek)Radość-Wodociąg (Warszawa)Radzymińska (Kobyłka)Radzymińska (Ząbki)Rafii (Warszawa)Raginisa (Warszawa)Rakowiec (Warszawa)Rakowiecka (Warszawa)Rakowiecka-Sanktuarium (Warszawa)Raszyńska (Warszawa)Rataja (Sulejówek)Ratuszowa-ZOO (Warszawa)Rawar (Warszawa)Rebusowa (Warszawa)Rechniewskiego (Warszawa)Reduta Wolska (Warszawa)Redutowa (Warszawa)Regulska (Warszawa)Reja (Wołomin)Rejtana (Warszawa)Rejtana (Marki)Rekrucka (Warszawa)Rembelszczyzna (Rembelszczyzna)Rembertów-AON (Warszawa)Rembertów-Kolonia (Warszawa)Rembertów-Ratusz (Warszawa)Rembielińska (Warszawa)Reymonta (Latchorzew)Reymonta (Otwock)Rezedowa (Warszawa)Ręczajska (Kobyłka)RKS Orzeł (Warszawa)Robercin (Robercin)Robotnicza (Ożarów Mazowiecki)Rodła (Warszawa)Rodzinna (Stanisławów Pierwszy)Rogalińska (Warszawa)Rogatkowa (Warszawa)Rogowska (Warszawa)Rokokowa (Warszawa)Rokosowska (Warszawa)Rolanda (Warszawa)Rolna (Kajetany)Rolna (Łazy)Rolnicza (Warszawa)Romantyczna (Warszawa)Rondo „Radosława” (Warszawa)Rondo „Solidarności” (Wołomin)Rondo Cudu Nad Wisłą (Kobyłka)Rondo Daszyńskiego (Warszawa)Rondo Ks.J.Popiełuszki (Pruszków)Rondo ONZ (Warszawa)Rondo Solidarności (Pruszków)Rondo Starzyńskiego (Warszawa)Rondo Waszyngtona (Warszawa)Rondo Zesłańców Syberyjskich (Warszawa)Rondo Żaba (Warszawa)Rondo Żabczyńskiego (Warszawa)Rosochata (Warszawa)Rosy (Warszawa)Rosy (Henryków-Urocze)Rozalin (Rozalin)Rozbrat (Warszawa)Rozchodnikowa (Warszawa)Rozjazd Oborski (Konstancin-Jeziorna)Rozłogi (Warszawa)Rozwadowskiego (Kobyłka)Rozwojowa (Skrzeszew)Rubinowa (Józefosław)Ruczaj (Warszawa)Rudka (Rudka)Rudnickiego (Warszawa)Rudzka (Warszawa)Rumiankowa (Warszawa)Runowska (Złotokłos)Runów Osada (Runów)Runów Osada II (Runów)Rusiec (Rusiec)Ruskowy Bród (Warszawa)Ruty (Warszawa)Rybałtów (Warszawa)Rybie (Rybie)Rybna (Warszawa)Rybna (Wola Gołkowska)Rybnicka (Warszawa)Rycerska (Legionowo)Rychnowska (Warszawa)Rydygiera (Warszawa)Rynek (Góra Kalwaria)Rynek (Legionowo)Rynek (Stare Babice)Rynia (Rynia)Ryżowa (Warszawa)Rzakta (Rzakta)Rzeczna (Warszawa)Rzeczna (Góra)Rzeszotarskiej (Warszawa)Rzymowskiego (Warszawa)
S
Sadkowska (Warszawa)Sadowa (Baszkówka)Sady SGGW (Warszawa)Sady Żoliborskie (Warszawa)Sadyba (Warszawa)Sagalli (Warszawa)Salomea (Warszawa)Samarytanka (Warszawa)Samochodowa (Warszawa)Samorządowa (Warszawa)Sanguszki (Warszawa)Sanktuarium (Ożarów Mazowiecki)Santocka (Warszawa)Sapiehy (Izabelin)Sarmacka (Warszawa)Sasanki (Warszawa)Sasankowa (Łąki)Sasina (Wołomin)Saska (Warszawa)Sągi (Warszawa)Schroegera (Warszawa)Schronisko dla Zwierząt (Warszawa)Serwitucka (Kobyłka)Sezam (Warszawa)Sęczkowa (Warszawa)Sękocin (Nadma)Sękocin Las (Sękocin Las)SGGW-Biblioteka (Warszawa)SGGW-Klinika (Warszawa)SGGW-Rektorat (Warszawa)Siedliskowa (Warszawa)Siedmiogrodzka (Warszawa)Siekierki-Sanktuarium (Warszawa)Siekierkowska (Warszawa)Sielankowa (Legionowo)Sielce (Warszawa)Sielska (Stanisławów Pierwszy)Siemiatycka (Warszawa)Siemieńskiego (Warszawa)Sienkiewicza (Izabelin)Sienna (Warszawa)Siennicka (Warszawa)Sierakowska (Izabelin)Sierakowskiego (Warszawa)Sieraków (Sieraków)Sikoreczki (Jastrzębie)Sikorskiego (Łajski)Sikorskiego (Mościska)Sikorskiego (Wołomin)Sikorskiego (Ząbki)Siodlarska (Warszawa)Siwek (Borki)Siwińskiego (Legionowo)Skalnicowa (Warszawa)Skarbka Z Gór (Warszawa)Skibińskiego (Truskaw)Składkowskiego (Warszawa)Skolimów (Konstancin-Jeziorna)Skorochód-Majewskiego (Warszawa)Skorosze (Warszawa)Skoroszewska (Warszawa)Skrzyneckiego (Warszawa)Sławek (Wołomin)Słomczyn-Kościół (Słomczyn)Słomczyn-Szkoła (Słomczyn)Słoneczna (Krupia Wólka)Słoneczna (Legionowo)Słoneczna (Wieliszew)Słowackiego (Warszawa)Słowackiego (Legionowo)Słowicza (Ustanów)Słupno (Słupno)Smocza (Warszawa)Smolna (Otwock)Smoluchowskiego (Warszawa)Smugowa (Warszawa)Sobieskiego (Warszawa)Sobieskiego (Konstancin-Jeziorna)Sobieskiego (Legionowo)Sobieskiego (Sieraków K. Radzymina)Sobików (Sobików)Sobocka (Warszawa)Sochaczewska (Warszawa)Sochaczewska (Macierzysz)Sokołowska (Warszawa)Sokołowskiego (Laski)Sokołów (Sokołów)Sokratesa (Warszawa)Solec (Warszawa)Solidarności (Wieliszew)Solidna (Warszawa)Sołtyka (Warszawa)Sosenkowa (Aleksandrów)Sosnkowskiego (Warszawa)Sosnkowskiego (Ząbki)Sosnowa (Warszawa)Sosnowa (Poddębie)Sowińskiego (Warszawa)Sowińskiego (Legionowo)Sójki (Warszawa)Spacerowa (Warszawa)Spacerowa (Duchnów)Spacerowa (Olszewnica Nowa)Spadowa (Warszawa)Spartańska (Warszawa)SPB Kawęczyn (Warszawa)Spichrzowa (Warszawa)Spiralna (Warszawa)Spisaka (Warszawa)Spiska (Warszawa)Spokojna (Łazy)Spokojna (Żanęcin)Sportowa (Raszyn)Sportowa (Wiązowna)Sportowa (Zielonki)Spółdzielnia (Dawidy)Spółdzielnia Noma (Warszawa)Srebrnych Świerków (Piaseczno)Stacja Krwiodawstwa (Warszawa)Stadion (Góra Kalwaria)Stadion (Raszyn)Stadionowa (Raszyn)Staniewicka (Warszawa)Stanisławów (Stanisławów)Stanisławów (Stanisławów Pierwszy)Stara (Nadma)Stara Miłosna (Warszawa)Stara Wieś (Stara Wieś)Stare Bemowo (Warszawa)Stare Grabie (Stare Grabie)Stare Grabie-Szkoła (Stare Grabie)Stare Kabaty (Warszawa)Stare Lipiny (Stare Lipiny)Stare Miasto (Warszawa)Stare Świdry (Warszawa)Starego Dębu (Czarnów)Starochylicka (Pólko)Starodęby (Warszawa)Starostwo (Ożarów Mazowiecki)Starostwo Powiatowe (Legionowo)Starowiejska (Nadarzyn)Stary Sękocin (Stary Sękocin)Starzyńskiego (Dawidy Bankowe)Staszica (Warszawa)Statkowskiego (Warszawa)Stawki (Warszawa)Stawowa (Otwock)Stawy (Warszawa)Stefana Batorego (Warszawa)Stefanika (Warszawa)Stefanów (Żabieniec)Stefanówka (Boryszew)Stegny (Warszawa)Sternicza (Warszawa)Stępińska (Warszawa)Stężycka (Warszawa)Stocer (Konstancin-Jeziorna)Stoczniowców (Warszawa)Stoicka (Warszawa)Stokrotki (Nieporęt)Stolbud (Warszawa)Strażacka (Warszawa)Strażacka-Magazyny (Warszawa)Strąkowa (Warszawa)Struga (Marki)Strumykowa (Warszawa)Strumykowa (Piaseczno)Strusia (Warszawa)Strużańska (Legionowo)Stryjeńskich (Warszawa)Strzelecka (Warszawa)Strzeleckiego (Warszawa)Strzygłowska (Warszawa)Strzykuły (Strzykuły)Suchy Las (Warszawa)Sulejówek (Sulejówek)Sulejówek Miłosna (Sulejówek)Suwak (Warszawa)Suwalska (Warszawa)Suzina (Warszawa)Sympatyczna (Warszawa)Synów Pułku (Warszawa)Sypniewska (Warszawa)Syta (Warszawa)Szachowa (Warszawa)Szafarzy (Warszawa)Szamocin (Warszawa)Szamoty (Szamoty)Szancera (Warszawa)Szarady (Warszawa)Szarych Szeregów (Jabłonna)Szarych Szeregów (Legionowo)Szaserów (Warszawa)Szaserów-Szpital (Warszawa)Szczaki (Szczaki)Szczęśliwice (Warszawa)Szczęśliwicka (Warszawa)Szeroka (Warszawa)Szeroka (Jastrzębiec)Szkolna (Baniocha)Szkolna (Glinianka)Szkolna (Izabelin)Szkolna (Jabłonna)Szkolna (Józefów K. Legionowa)Szkolna (Lesznowola)Szkolna (Łajski)Szkolna (Marki)Szkolna (Macierzysz)Szkolna (Nadma)Szkolna (Piaseczno)Szkolna (Raszyn)Szkolna (Słupno)Szkolna (Skrzeszew)Szkolna (Wiązowna)Szkoła (Nowa Iwiczna)Szlachecka (Otwock)Szobera (Warszawa)Szolc-Rogozińskiego (Warszawa)szosa Lubelska (Warszawa)Szpital (Piaseczno)Szpital Bielański (Warszawa)Szpital Bródnowski (Warszawa)Szpital Grochowski (Warszawa)Szpital Msw (Warszawa)Szpital Onkologiczny (Wieliszew)Szpital Powiatowy (Otwock)Szpital Powiatowy (Wołomin)Szpital Wolski (Warszawa)Szpitalna (Marki)Szpruch (Coniew)Szuberta (Warszawa)Szumiących Traw (Warszawa)Szwedzka (Warszawa)Szwoleżerów (Warszawa)Szwoleżerów (Ząbki)Szymanowskiego (Warszawa)Szymanowskiego (Klaudyn)Szymanów (Szymanów)Szymańskiego (Warszawa)Szyszaków (Warszawa)Szyszkowa (Warszawa)
Ś
Śliwice (Warszawa)Śmigielska (Warszawa)Śmigłowca (Warszawa)Śniadeckich (Konstancin-Jeziorna)Śniegockiej (Warszawa)Śnieżna (Warszawa)Średnia (Wołomin)Środkowa (Warszawa)Śródborów (Otwock)Św.A.Boboli (Warszawa)Św.Bonifacego (Warszawa)Św.Hieronima (Warszawa)Św.Wincentego (Warszawa)Świątynia Opatrzności Bożej (Warszawa)Świder (Otwock)Świderska (Warszawa)Świdry Małe (Józefów)Świdry Wielkie (Otwock)Świecka (Warszawa)Świerk (Otwock)Świerk-Szkoła (Otwock)Świerkowa (Grądy)Święcicka (Płochocin)Świętojerska (Warszawa)
T
Tabita (Konstancin-Jeziorna)Taborowa (Warszawa)Tadżycka (Warszawa)Tagore’a (Warszawa)Talarowa (Warszawa)Tango (Warszawa)Tarchomin (Warszawa)Tarchomin Kościelny (Warszawa)Targówek (Warszawa)Targówek-Ratusz (Warszawa)Tarniny (Warszawa)Tarnowiecka (Warszawa)Tatarska (Warszawa)Tatrzańska (Otwock)Tawułkowa (Warszawa)Teatr Komedia (Warszawa)Techników (Warszawa)Teklin (Otwock)Teklin II (Otwock)Teklin-Szpital (Otwock)Telewizja Polska (Warszawa)Teligi (Warszawa)Teofilów (Wola Ducka)Terespolska (Warszawa)Terespolska (Konik Nowy)Terminal Autokarowy (Warszawa)Terminal Cargo (Warszawa)Thomme (Stare Babice)Tkaczy (Warszawa)Tłuchowska (Warszawa)Tolak (Janczewice)Tołstoja (Warszawa)Tomaszew (Warszawa)Tomaszowska (Warszawa)Topiel (Warszawa)Topograficzna (Warszawa)Topolowa (Pruszków)Topolowa (Wyględy)Topolowa (Kawęczynek)Tor Kolarski (Warszawa)Tor Stegny (Warszawa)Torfowa (Warszawa)Toruńska (Warszawa)Toruńska (Piastów)Torwar (Warszawa)Trakt Królewski (Borzęcin Duży)Trakt Lubelski (Warszawa)Trakt Lubelski-Las (Warszawa)Tramwajowa (Zagościniec)Trasa Łazienkowska (Warszawa)Traugutta (Piastów)Traugutta (Radzymin)Trawiasta (Warszawa)Trenów (Laski)Trenów-Las (Warszawa)Trocka (Warszawa)Trombity (Warszawa)Truskawiecka (Warszawa)Trzeciakowskich (Pólko)Trzykrotki (Warszawa)Tulipanowa (Otwock)Tułowicka (Warszawa)Turkawki (Jastrzębie)Turmoncka (Warszawa)Turowice (Turowice)Turów (Kobyłka)Turów II (Turów)Tuzinowa (Warszawa)Tużycka (Warszawa)Twardowska (Warszawa)Tylżycka (Warszawa)Tymotki (Warszawa)Tysiąclecia (Otwock)Tytułowa (Warszawa)
U
UKSW (Warszawa)Umiastowska (Kaputy)Umiastowska (Ożarów Mazowiecki)Umiastów (Umiastów)Umińskiego (Warszawa)Uniwersytet (Warszawa)Uniwersytet Medyczny (Warszawa)Urbanistów (Warszawa)Urbanistów (Julianów)Urocza (Warszawa)Ursus-Niedźwiadek (Warszawa)Ursus-Ratusz (Warszawa)Ursus-Sanktuarium (Warszawa)Ursynów Płd. (Warszawa)Ursynów Płn. (Warszawa)Ursynów Zach. (Warszawa)Urząd Gminy (Izabelin)Urząd Gminy (Lesznowola)Urząd Gminy (Nadarzyn)Urząd Gminy (Nieporęt)Urząd Gminy (Prażmów)Urząd Gminy (Wieliszew)Urząd Gminy (Wiązowna)Urząd Miasta (Legionowo)Urząd Miasta (Nowy Dwór Maz.)Urząd Miasta (Otwock)Urząd Miasta (Piaseczno)Urząd Miasta (Ząbki)Urząd Miasta (Zielonka)Urząd Skarbowy (Otwock)Urząd Skarbowy (Pruszków)Urząd Statystyczny (Warszawa)Urzut (Urzut)Usc (Pruszków)Utrata (Warszawa)Uwieliny-Szkoła (Uwieliny)
V
Vivaldiego (Klaudyn)Vogla (Warszawa)
W
Waflowa (Warszawa)Wagonownia (Warszawa)Walecznych (Warszawa)Walerego Sławka (Warszawa)Wał Gocławski (Warszawa)Wał Miedzeszyński (Warszawa)Wałbrzyska-Cmentarz (Warszawa)Wałowicka (Warszawa)Wałuszewska (Warszawa)Waniliowa (Piaseczno)Wapowskiego (Warszawa)Warchałowskiego (Warszawa)Warecka (Czersk)Warneńska (Warszawa)Warszawa Al.Jerozolimskie (Warszawa)Warszawa Anin (Warszawa)Warszawa Centralna (Warszawa)Warszawa Choszczówka (Warszawa)Warszawa Dawidy (Warszawa)Warszawa Falenica (Warszawa)Warszawa Gdańska (Warszawa)Warszawa Gocławek (Warszawa)Warszawa Gołąbki (Warszawa)Warszawa Jeziorki (Warszawa)Warszawa Kasprzaka (Warszawa)Warszawa Koło (Warszawa)Warszawa Lotnisko Chopina (Warszawa)Warszawa Miedzeszyn (Warszawa)Warszawa Międzylesie (Warszawa)Warszawa Mokry Ług (Warszawa)Warszawa Ochota (Warszawa)Warszawa Ochota WKD (Warszawa)Warszawa Okęcie (Warszawa)Warszawa Olszynka Grochowska (Warszawa)Warszawa Płudy (Warszawa)Warszawa Powiśle (Warszawa)Warszawa Praga (Warszawa)Warszawa Radość (Warszawa)Warszawa Rakowiec (Warszawa)Warszawa Raków (Warszawa)Warszawa Reduta Ordona (Warszawa)Warszawa Rembertów (Warszawa)Warszawa Salomea (Warszawa)Warszawa Służewiec (Warszawa)Warszawa Stadion (Warszawa)Warszawa Śródmieście (Warszawa)Warszawa Śródmieście WKD (Warszawa)Warszawa Toruńska (Warszawa)Warszawa Ursus (Warszawa)Warszawa Ursus Płn. (Warszawa)Warszawa Ursus-Niedźwiadek (Warszawa)Warszawa Wawer (Warszawa)Warszawa Wesoła (Warszawa)Warszawa Wileńska (Warszawa)Warszawa Włochy (Warszawa)Warszawa Wola Grzybowska (Warszawa)Warszawa Wschodnia (Warszawa)Warszawa Zachodnia (Warszawa)Warszawa Zachodnia WKD (Warszawa)Warszawa Zacisze-Wilno (Warszawa)Warszawa ZOO (Warszawa)Warszawa Żerań (Warszawa)Warszawa Żwirki I Wigury (Warszawa)Warszawska (Warszawa)Warszawska (Bielawa)Warszawska (Konik Stary)Warszawska (Leszno)Warszawska (Michałów-Reginów)Warszawska (Nadarzyn)Warszawska (Olszewnica Stara)Warszawska (Ząbki)Warszawska (Zielonki-Wieś)Wartka (Warszawa)Waryńskiego (Wołomin)Waryńskiego (Zielonka)Warzelnicza (Warszawa)Wasilkowska (Warszawa)WAT (Warszawa)Wawelska (Warszawa)Wawer-Ratusz (Warszawa)Wawerska (Warszawa)Wawrzyna (Cegielnia)Wawrzyszewska (Warszawa)Wąwozowa (Warszawa)Wczasowa (Białobrzegi)Wczasowa (Konstancin-Jeziorna)WDW Rynia (Rynia)Wenecka (Marki)Wersalska (Warszawa)Wesoła-Ratusz (Warszawa)Wędkarska (Warszawa)Wiatraczna (Warszawa)Wiązana (Warszawa)Wichrowa (Jesówka)Widawska (Warszawa)Widokowa (Warszawa)Wiechy (Okrzeszyn)Wiejca I (Wiejca)Wiejca II (Wiejca)Wiejca III (Wiejca)Wiejska (Warszawa)Wiejska (Marki)Wiejska (Wołomin)Wiekowej Sosny (Zalesie Górne)Wielicka (Warszawa)Wieliszew (Wieliszew)Wieliszew-Plaża (Wieliszew)Wielkiego Dębu (Warszawa)Wielowiejska (Warszawa)Wierna (Warszawa)Wiertnicza (Warszawa)Wieruchowska (Stare Babice)Wieruchów (Wieruchów)Wierzbin (Wierzbin)Wierzbowa (Baszkówka)Wierzbowa (Hipolitów)Wierzbowa (Lipowo)Wierzbowa (Mościska)Wierzbowa (Radzymin)Wierzchowskiego (Warszawa)Wiesiołka (Warszawa)Wilanowska (Józefosław)Wilanów (Warszawa)Wilanówka (Okrzeszyn)Wilcza Góra (Wilcza Góra)Wilkowa Wieś I (Wilkowa Wieś)Wilkowa Wieś II (Wilkowa Wieś)Wilkowiecka (Warszawa)Willowa (Duczki)Willowa (Nowy Podolszyn)Willowa (Wieliszew)Wincentów I (Wincentów)Wincentów II (Wincentów)Winnica (Warszawa)Winogronowa (Rozalin)Wiolinowa (Warszawa)Wiosenna (Łomianki)Wiosenna (Zaborów)Wirażowa (Warszawa)Wirażowa (Wólka Radzymińska)Wiślana (Łomianki)Wiślana (Podłęcze)Wiślicka (Warszawa)Wiśniowa (Warszawa)Wiśniowa (Stanisławów Drugi)Wiśniowa (Wieliszew)Wiśniowa Góra (Warszawa)Witebska (Warszawa)Witolin (Warszawa)Witwickiego (Konstancin-Jeziorna)WKD Opacz (Opacz-Kolonia)WKD Raków (Warszawa)Władysława Hermana (Warszawa)Władysławów (Władysławów)Włochy-Ratusz (Warszawa)Włościańska (Warszawa)Wodniaków (Warszawa)Wodociąg Płn. (Wieliszew)Wojciechowskiego (Warszawa)Wojcieszyn (Wojcieszyn)Wojcieszyn-Arimr (Wojcieszyn)Wojcieszyn-Górki (Wojcieszyn)Wojewódzka (Złotokłos)Wojnicka (Warszawa)Wojska Polskiego (Piaseczno)Wojska Polskiego-Wiadukt (Nieporęt)Wojsławicka (Warszawa)Wojtyszki (Warszawa)Wola Grzybowska (Warszawa)Wola Karczewska (Wola Karczewska)Wola Krakowiańska (Wola Krakowiańska)Wola Mrokowska (Wola Mrokowska)Wola-Ratusz (Warszawa)Wolica (Wolica)Wolica (Stare Załubice)Wolica K.Płochocina (Wolica K. Płochocina)Wolności (Ząbki)Wolności (Zielonka)Wolska (Michałów-Reginów)Wolska I (Wola Aleksandra)Wolska II (Stanisławów Drugi)Wołodyjowskiego (Stare Babice)Wołomin (Wołomin)Wołomin Słoneczna (Wołomin)Wołomińska (Warszawa)Wołoska (Warszawa)Woronicza (Warszawa)Wólczyńska (Warszawa)Wólczyńska (Mariew)Wólczyńska-Bocznica (Warszawa)Wólka (Wólka)Wólka Dworska (Wólka Dworska)Wólka Dworska-Wisła (Wólka Dworska)Wólka Kosowska (Wólka Kosowska)Wólka Mlądzka (Otwock)Wólka Pęcherska (Jazgarzew)Wólka Węglowa (Warszawa)Wólka Załęska (Wólka Dworska)Wrocławska (Warszawa)Wronia (Warszawa)Wróbla (Warszawa)Wróblewskiego (Radzymin)Wrzeciono (Warszawa)Wrzosowa (Koczargi Stare)Wrzosowa (Michałów-Reginów)Wspólna (Warszawa)Wspólna (Warszawa)Wspólna (Czaplin)Wspólna (Duchnów)Wspólna (Marki)Wspólna Droga (Warszawa)Współczesna (Warszawa)Wybrzeże Helskie (Warszawa)Wybrzeże Szczecińskie (Warszawa)Wyczółki (Warszawa)Wyględy (Wyględy)Wygoda (Wólka Kosowska)Wynalazek (Warszawa)Wyspiańskiego (Ząbki)Wyszkowska (Warszawa)Wyszogrodzka (Warszawa)Wyszyńskiego (Góra Kalwaria)Wyszyńskiego (Józefów)Wyszyńskiego (Otwock)Wyścigi (Warszawa)Wytwórnia Mas Bitumicznych (Warszawa)
X
XXI Wieku (Józefosław)
Z
Zabłudowska (Warszawa)Zaborowska (Święcice)Zaborów-Szkoła (Zaborów)Zaborówek-Osiedle (Zaborówek)Zaborówek-Wieś (Zaborówek)Zabraniecka (Warszawa)Zachęta (Warszawa)Zachodnia (Łomianki)Zachodnia (Piaseczno)Zacisze (Warszawa)Zadębie (Zadębie)Zagłoby (Warszawa)Zagłoby (Izabelin)Zagościniec (Duczki)Zagościniec-Szkoła (Zagościniec)Zagórzańska (Warszawa)Zagórze-Sanatorium (Zagórze)Zajezdnia Kleszczowa (Warszawa)Zajezdnia Ostrobramska (Warszawa)Zajezdnia Praga (Warszawa)Zajezdnia Redutowa (Warszawa)Zajezdnia Stalowa (Warszawa)Zajezdnia Ursus Płn. (Warszawa)Zajezdnia Utrata (Warszawa)Zajezdnia Wola (Warszawa)Zajezdnia Woronicza (Warszawa)Zajezdnia Żoliborz (Warszawa)Zajęcza (Warszawa)Zakamarek (Warszawa)Zakłady Zbożowe (Warszawa)Zakrętowa (Warszawa)Zakrzewska (Warszawa)Zalasek (Kobyłka)Zalesie (Wierzbin)Zalesie Dolne (Piaseczno)Zalesie Górne (Zalesie Górne)Zalesinek (Piaseczno)Zaleśna (Kamionka)Załubice-Poczta (Stare Załubice)Załubice-Szkoła (Stare Załubice)Załuskiego-Szkoła (Kobyłka)Zamenhofa (Warszawa)Zamienie (Zamienie)Zamieniecka (Warszawa)Zaolziańska (Warszawa)Zaplecze (Warszawa)Zapłocie (Warszawa)Zapustna (Warszawa)Zaruby (Warszawa)Zaruskiego (Warszawa)Zasadowa (Warszawa)Zasobna (Warszawa)Zaściankowa (Warszawa)Zaułek (Warszawa)Zaułek-Szkoła (Warszawa)Zawady (Warszawa)Zawadzka (Złotokłos)Zawodowa (Warszawa)Zawodzie (Warszawa)Ząbki (Ząbki)Ząbkowska (Warszawa)Zbaraska (Warszawa)Zbójna Góra (Warszawa)Zbójnogórska (Warszawa)Zbyszka Z Bogdańca (Warszawa)Zdobywców Kosmosu (Nowy Dwór Maz.)Zdziarska (Warszawa)Zdziarska-Kanał (Warszawa)Zegarynki (Warszawa)Zegrze Płd. (Zegrze Płd.)Zegrzyńska (Legionowo)Zegrzyńska (Stare Załubice)Zegrzyńska-IMGW (Legionowo)Zerzeń (Warszawa)ZGK (Konstancin-Jeziorna)Zgorzała (Zgorzała)Zgrupowania AK „Kampinos” (Warszawa)Zieleniecka (Ząbki)Zielona (Warszawa)Zielona (Gołków)Zielona (Piaseczno)Zielona (Władysławów)Zielonej Gęsi (Warszawa)Zielonka (Zielonka)Zielonka Bankowa (Zielonka)Zielonki (Zielonki)Zielonki-Wieś (Zielonki-Wieś)Zimorodka (Jastrzębie)Złota (Wągrodno)Złotej Jesieni (Warszawa)Złotokłos (Złotokłos)Znana (Warszawa)Zorzy (Klaudyn)Zso (Radzymin)Zwoleńska (Warszawa)Zwycięzców (Warszawa)Zyndrama Z Maszkowic (Warszawa)
Ź
Źródlana (Święcice)
Ż
Żabieniec (Żabieniec)Żanęcin (Żanęcin)Żerań FSO (Warszawa)Żerań Wschodni (Warszawa)Żeromskiego (Warszawa)Żołnierska (Warszawa)Żołny (Warszawa)Żonkilowa (Warszawa)Żółkiewskiego (Warszawa)Żubrowa-UKSW (Warszawa)Żupnicza (Warszawa)Żuromińska (Warszawa)Żwirowa (Bobrowiec)Żwirowa (Cieciszew)Żwirowa (Puchały)Żymirskiego-Przychodnia (Kobyłka)Żyrardowska (Warszawa)Żytnia (Warszawa)Żywiecka (Warszawa)Żyzna (Kaputy)
Zródło: http://www.ztm.waw.pl/rozklad_nowy.php?c=183&l=1